Muzealne Spotkania z Fotografią

Po raz  kolejny uczniowie Gimnazjum nr 11 w Koszalinie wzięli udział w międzynarodowym konkursie dla dzieci i młodzieży pt. Muzealne Spotkania z Fotografią.

Miło jest nam poinformować, że i tym razem mamy się czym pochwalić.

Agnieszka Rypniewska - uczennica klasy III g naszego gimnazjum- zdobyła III miejsce w kategorii wiekowej do lat 14. Wyrazy uznania należą się również innym uczniom, którzy zakwalifikowali się do finału, a ich prace pokazane zostaną  już 23.09.04r. na wernisażu zorganizowanym  przez  Muzeum w Koszalinie.

Zobaczymy tam fotografie Anny Jochymek i  Dominiki Bezowskiej- tegorocznych absolwentek naszej szkoły, Wojciecha Bezowskiego- ucznia klasy III f, Moniki Rudeckiej - uczennicy klasy III h, Anny Wilgockiej - uczennicy klasy III e oraz Macieja Brateusa - ucznia klasy II f.

Warto dodać, że prace finalistów oraz laureatów zaprezentowane zostaną również na wystawach w całej Polsce, Neubranderburgu, na Słowacji oraz w Sankt-Petersburgu.

Szczególne gratulacje należą się Pani Grażynie Brożyńskiej, która od kilku lat sprawuje opiekę nad uczniami, przygotowując ich do konkursu.

Cieszy nas, że wysiłek oraz zaangażowanie Pani Grażyny Brożyńskiej zostały docenione przez Pana Jerzego Kalickiego - Dyrektora Muzeum w Koszalinie , Pana Jerzego Kotlęgę -Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty oraz Panią Małgorzatę Mytnik  - Dyrektora Centrum Edukacji Nauczycieli w Koszalinie.

Wszystkim nagrodzonym gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.